-8%
Валик "Мольтофлок Преміум" 6х35х50 мм Polax (56-007)
39 ₴
36 ₴
- В наявності
- Код: 56-007
Валик "Мольтофлок Преміум" 6х35х50 мм Polax (56-007)В наявності
39 ₴36 ₴
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент вищого класу для фінішних робіт, де потрібна бездоганна точність та якість покриття. Завдяки використанні спеціальної тканини преміум-класу з флоковим покриттям, цей валик є еталоном у створенні ультрагладких поверхонь. Ключові переваги: Тканинна основа: преміальна тканинна основа краще тримає структуру та рівномірніше віддає фарбу, що виключає появу найменших розводів. Абсолютна гладкість: Технологія Moltoflock повністю блокує утворення повітряних бульбашок ("ефект кратера") та гарантує повну відсутність ворсу на поверхні. Маневреність: Розмір 50 мм ідеально підходить для філігранного фарбування кутів, торців меблів, молдингів та вузьких віконних рам. Універсальність на гладких основах: Найкращий вибір для роботи з металом, лакованим деревом, дорогими меблевими фасадами та дверними полотнами. Сфери застосування: Високоякісне лакування виробів з деревини. Нанесення емалей на металеві елементи декору. Реставрація антикварних меблів та меблевих фасадів. Порада для професіоналів: Валик "Мольтофлок Преміум" ідеально працює з дорогими поліуретановими та акриловими лаками. Перед першим використанням рекомендується злегка "прокатати" валик по клейкій стрічці (малярному скотчу), щоб видалити поодинокі вільні частинки флоку, які могли залишитися після процесу виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56-007 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Комплектація | Без ручки |
| Кріплення шубки | Клейове |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Мольтофлок |
| Відсилання | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Застосування | Для роботи з різними лаками, а також фарбами на водній або клейовій основі |
| Розмір | 6 х 35 х 50 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Ширина робочої поверхні | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


