
Терка з пластику з товстою білою губкою 130x270х20 мм. Polax (100-455)
101 ₴
- В наявності
- Код: 100-455
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терка Polax з товстою білою губкою призначена для професійного та побутового використання під час облицювальних робіт. Вона застосовується для очищення та обмивання плитки після фугування, ефективно видаляє залишки розчину, дрібні частинки бруду та надлишкову воду з поверхні. Завдяки зручній пластиковій ручці забезпечується комфортне утримання під час роботи, а товста губка дозволяє досягати якісного результату навіть на великих площах. Терка з білою губкою Polax стане незамінним інструментом для майстрів, які цінують чистоту виконання облицювальних робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-455 |
| Тип товару | Терка будівельна |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 270 мм мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Робочий матеріал | Поролон |
| Розмір | 130 х 270 мм |
| Ширина | 130 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴






