
Терка будівельна Polax з гідрогумою 130 х 270 мм (100-398)
383 ₴
- В наявності
- Код: 100-398
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний інструмент для будівельників та оздоблювачів - терка будівельна Polax. Цей універсальний інструмент призначений для затирання і фінішного оздоблення оштукатурених поверхонь, а також для ретельного видалення надлишків розчину з поверхні кахельної плитки. Оснащена гідрогумовою робочою поверхнею розміром 130 x 270 мм і товщиною 18 мм, терка Polax вирізняється високою поглинаючою здатністю, не вимиває пігмент зі швів і не залишає слідів на оброблених поверхнях. Ергономічна рукоятка, виготовлена з міцного пластику, запобігає прослизанню, мінімізуючи втому і збільшуючи комфорт під час роботи, що робить її незамінним помічником у будівництві та оздобленні. Терка з гідрогумою Polax 130х270 мм (100-398)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-398 |
| Тип товару | Терка будівельна |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | Посилена, м'яка |
| Призначення | Для затирання швів при укладенні керамічної плитки |
| Робочий матеріал | Гума |
| Розмір | 130 х 270 мм |
| Ширина | 130 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴



