
Малярна клейка стрічка Polax з рисового паперу Delicate 30 мм х 20 м (101-097)
49 ₴
- В наявності
- Код: c5ab6257
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Малярна рожева стрічка виготовлена з японського рисового паперу Washi з клейовою кулею на основі модифікованого акрилу, який має низький рівень адгезії (клейкості). Помірна липкість стрічки дозволяє використовувати її на фактурних та пористих поверхнях, не ушкоджуючи їх цілісність. Ідеально підходить для делікатних та інших поверхонь: декоративні штукатурки, гіпс, дерево, метал, пластик, скло, гума та ін. Укріплена паперова основа Japanese Washi унеможливлює ризик випадкового надриву стрічки при її видаленні з поверхонь і не допускає підтікання лакофарбових матеріалів під захищені ділянки. Рожева рисова «малярка» зберігає свої властивості при температурі до +80°С, рекомендована для використання на рівних та шорстких поверхнях усередині та зовні приміщень. Малярна стрічка Polax Delicate 30 мм х 20 м (101-097)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-097 |
| Тип товару | Малярна клейка стрічка |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 20 м мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Призначена для надточних дизайнерських та декоративних інтер'єрних та екстер'єрних фарбувальних робіт; Надійно захищає та не ушкоджує делікатні поверхні; Утворює ідеально рівну межу фарбування; Не залишає слідів на поверхні після зняття. |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Колір | Рожевий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Рисовий папір |
| Розмір | 30 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Низький |
| Сила адгезії | 2Н/25 мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Товщина | 100 мкм мм |
| Ширина | 30 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴







