
Скотч алюмінієвий армований Polax клейка стрічка 50 мм х 25 м (101-107)
200 ₴
- В наявності
- Код: 41349165
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна алюмінієва стрічка для ремонту, зрощування та фіксації металевих поверхонь при монтажі підвищеної складності- коли міцність стрічки має критичне значення для швидкості, зручності та якості монтажу. Витримує температуру до 70°. Може бути використана за низьких температур. Відмінно клеїться до оцинкованої сталі, всіх видів металів. Відображає інфачервоне випромінювання, підвищуючи енергоефективність систем опалення та кондиціювання. Скотч алюмінієвий армований Polax 50 мм х 10 м (101-106)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Довжина | 25 м |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-107 |
| Тип товару | Скотч алюмінієвий |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Застосовується коли з'єднання піддається впливу вологи та підвищеної температури. |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Алюмінієва фольга армована тканинною сіткою |
| Робочий матеріал | Шкіра, Метал, Скло, Гіпсокартон, Пластик, Гофрокартон, Гума, Дерево, Лінолеум, Кераміка, Ковролін, Сталь |
| Розмір | 50 мм х 25 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 20Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -40 до +70°C |
| Товщина | 140 мкм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






