
Ключ трубний Polax 90° 1-1/2" прогумовані рукоятки (44-008)
703 ₴
- В наявності
- Код: 70747824
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ трубний Polax 90° 1-1/2" прогумовані рукоятки (44-008). Шукаєте надійний інструмент для обробки великих труб? Представляємо вам ключ трубний Polax 90° 1-1/2" (44-008), створений для ефективної роботи з трубами великого діаметра. Довжина ключа 415 мм ідеально підходить для роботи з великими трубами, забезпечуючи точність і надійність.Виготовлений з високоякісної CrV сталі, що гарантує надійність і довгий термін служби. Прогумовані рукоятки забезпечують надійне захоплення і комфорт під час роботи.Губки під кутом 90° забезпечують точне і зручне положення для роботи. Ширина губок становить 18 мм, забезпечуючи надійне зчеплення з трубами.Замовте ключ трубний Polax 90° 1-1/2" (44-008) просто зараз і переконайтеся в його надійності та зручності у використанні. Цей інструмент стане вашим надійним супутником у сфері сантехнічних робіт і допоможе вам впоратися з найскладнішими завданнями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44-008 |
| Тип товару | Ключ трубній |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 415 мм мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діапазон розведення | 50 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал губок | CrV сталь |
| Матеріал для ручки | Прогумовані |
| Тип ключа | Прямий 90° |
| Форма губок | Прямі |
| Ширина губок | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴


