
Ніж будівельний Polax металевий з висувним лезом, гвинтовий замок 18 мм (23-006)
121 ₴
- В наявності
- Код: 66283109
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж металевий з відломним лезом 18 мм і гвинтовим замком Polax - інструмент професійної категорії з міцним корпусом та надійним механізмом фіксації леза. Підійде для професіонала-будівельника та домашнього майстра для розрізання без значних зусиль листових будівельних матеріалів або покриттів, а також предметів побуту. Може використовуватися для роботи з одношаровою фанерою, килимовими покриттями, лінолеумом, картоном, плівкою з поліуретану та ін. Металевий корпус характеризується підвищеною міцністю та довговічністю, що захищає інструмент від зовнішніх пошкоджень та дозволяє працювати при максимальному навантаженні. Гвинтовий замок забезпечує найбільш міцну та надійну фіксацію леза у нерухомому положенні, забезпечуючи комфорт використання та безпеку в роботі. Ніж зручно тримати в руці. Ніж будівельний Polax металевий з висувним лезом, гвинтовий замок 18 мм (23-006)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Ширина леза | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-006 |
| Вид леза | Сегментне |
| Тип товару | Ніж будівельний |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина леза | 9,5 см |
| Довжина ножа | 15 см |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал леза | Сталева |
| Особливості | Металеві напрямні, отвір для підвішування |
| Товщина леза | 0,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴


