
Набір корончастих фрез по дереву та гіпсокартону Polax 12 од. (41-003)
464 ₴
- В наявності
- Код: 36129496
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фрез по дереву Polax 19-127 мм 12 шт - оснащення корончастої форми для кільцевого свердління за допомогою електроінструментів в дереві, гіпсокартоні, ДСП, пластику, фанері. у крихкому матеріалі Роботи виконуються швидко, точно, якісно та безшумно Отримані отвори використовують для монтажу елементів електропроводки, установки вентиляційного обладнання, світильників та декоративних прикрас інтер'єру. Завдяки великій комплектації, це оптимальний інструмент для професійного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41-003 |
| Вага | 890 г г |
| Тип товару | Корончасті фрези |
| Висота зубців | 3-4 мм |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина насадки | 26 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр | 19/22/29/32/38/44/51/64/76/89/102/127 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість насадок у наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Вуглецева сталь А3 |
| Призначення | Для гіпсокартону Для дерева |
| Тип | Корончаста |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Паковання | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴




