
Набір корончастих фрез по дереву та гіпсокартону Polax 8 од. (41-002)
241 ₴
- В наявності
- Код: 36129495
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фрез по дереву Polax 19-64 мм 8 шт. швидке та акуратне свердління без необхідності попереднього розсвердлювання або центрування. Використання фрез по дереву та гіпсокартону спростить та прискорить необхідність підготовки отворів для встановлення світильного обладнання, розеток, вимикачів, коробочок електромережі. Набір таких простих інструментів дозволить провести оздоблювальні роботи із застосуванням гіпсокаротна на якісному рівні. Діаметр фрез: 19 мм 22 мм 29 мм 32 мм 38 мм 44 мм 51 мм 64 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41-002 |
| Вага | 400 г г |
| Тип товару | Корончасті фрези |
| Висота зубців | 3-4 мм |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина насадки | 26 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр | 19/22/29/32/38/44/51/64 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість насадок у наборі | 8 шт. |
| Матеріал | Вуглецева сталь А3 |
| Призначення | Для гіпсокартону Для дерева |
| Тип | Корончаста |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Паковання | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴






