
Валик для фарбування труб Polax (21-031)
94 ₴
- В наявності
- Код: 21-031
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик для фарбування труб 440 мм. Валик має спеціальну конструкцію для фарбування труб та вигнутих поверхонь. Валик комплектується подовженою ручкою 430 мм з хромованою рамкою діаметром 6 мм. Ворс валика виготовлений з поліакрилу, висотою 12 мм, на тканинній основі. Ручка валика надягається на всю лінійку телескопічних ручок Polax. Валик рекомендовано застосовувати для водорозчинних дисперсійних фарб, емалей, латексних, акрилових фарб і грунтовок. Валик, завдяки своїй спеціальній конструкції, полегшує процес фарбування труб, дозволяє прискорити фарбування поверхонь у важкодоступних місцях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21-031 |
| Вага в упаковці | 0,2 |
| Тип товару | Валик для фарбування труб |
| Висота в пакованні | 5 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Глибина в упаковці | 24 |
| Довжина ворсу | 12 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Для водорозчинних дисперсійних фарб, емалей, латексних, акрилових фарб і грунтовок |
| Комплектація | З ручкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поліакріл |
| Розмір | 90 х 40 х 6 мм |
| Ширина в упаковці | 47 |
| Ширина робочої поверхні | 90 мм, ширина одного ролика 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴







