
Валик структурний гумовий Polax 180 мм (21-013)
390 ₴
- В наявності
- Код: 21-013
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Структурний валик призначений для декорування поверхонь як усередині, так і зовні приміщень. Валик дозволяє швидко наносити візерунок, що повторюється, на будь-яку рівну поверхню. Надаючи структуру штукатурці, цементу або іншим сумішам. Розміри: 180х38х6 мм. Спосіб застосування декоративного валика: Нанесіть штукатурку на поверхню, Надати структуру штукатурці за допомогою декоративного валика, Дати час штукатурці висохнути, Суху структуровану поверхню пофарбувати. Матеріал робочої поверхні валика – 100% гума. Матеріал ручки - хромована рамка та пластикова поліпропіленова рукоятка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21-013 |
| Тип товару | Валик структурний |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Застосування | Для декорування поверхонь як усередині, так і зовні приміщень. |
| Комплектація | З ручкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення полотна | Клейове |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал полотна | Гума |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Розмір | 6 х 38 х 180 мм |
| Структура полотна | З візерунком (малюнком) |
| Тип | Структурний валик із ручкою |
| Ширина робочої поверхні | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴










