
Терка Polax для абразивної сітки цільнолита 105х230 мм (100-105)
76 ₴
- В наявності
- Код: 100-105
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терка для абразивної сітки та наждакового паперу є шліфувальним оздоблювальним інструментом, виготовленим з легкого, твердого, стійкого до деформацій пластику та оснащений гумовою робочою поверхнею. Основа виробу має два фіксатори-затискачі з засувками, що закріплюють абразивну сітку або папір на гумовій поверхні. Терка призначена для затирання та шліфування верхнього шару нанесеної на вертикальні та горизонтальні поверхні штукатурки, шпаклівки; під фарбування, поклейку стінових матеріалів та інше фінішне оздоблення. Рельєф металевої частини виробу має перфоровану структуру, тому не забивається пилом і частинками матеріалу, що обробляється, а значить, робота з ним не потребує перерв на очищення. Терка для абразивної сітки є легкою та зносостійкою, швидко відчищається від забруднень і може експлуатуватися як при малих, так і великих обсягах робіт. Терка Polax 105х230 мм (100-105)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-105 |
| Тип товару | Терка будівельна |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 230 мм мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Ціліснолита |
| Призначення | Призначена для затирання та шліфування верхнього шару нанесеної на вертикальні та горизонтальні поверхні штукатурки, шпаклівки; під фарбування, поклейку стінових матеріалів та інше фінішне оздоблення |
| Робочий матеріал | Пластик |
| Розмір | 105 х 230 мм |
| Ширина | 105 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴




