
Викрутка Polax з реверсом, змінними насадками та бітами 23 в 1 (51-048)
544 ₴
- В наявності
- Код: 51-048
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Викрутка Polax з реверсом, змінними насадками і бітами 23 в 1 (51-048) - ідеальний вибір для тих, хто цінує універсальність і зручність у роботі. Цей набір не тільки є чудовим інструментом, а й стане чудовим подарунком завдяки своїй компактності та функціональності. Набір поставляється в зручному і міцному пластиковому кейсі, де ручка-бітотримач, біти і насадки надійно зафіксовані. Це забезпечує не тільки легкість транспортування, а й збереження інструменту, запобігаючи його втраті або пошкодженню. У комплект входить ручка-бітотримач і різноманітні насадки: 15 біт (SL3, SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, PH0, T10, T15, T20, T25, H4, H5, H6), торцеві насадки 6 шт (5, 6, 7, 8, 9, 10 мм), а також адаптер для торцевих насадок. Цей набір забезпечує вас усім необхідним для роботи з різними видами гвинтів і кріпильних елементів. Довжина викрутки становить 120 мм, а довжина біт - 25 мм, що робить цей інструмент компактним і зручним для використання в різних ситуаціях. Робоча частина викрутки, біти та насадки виготовлені з міцної Cr-V сталі відповідно до стандарту DIN 6150, забезпечуючи високу міцність із твердістю HRC 51-54. Двокомпонентна ручка забезпечує комфортне зчеплення під час роботи, що робить використання цього інструменту приємним і ефективним.Викрутка Polax з реверсом 23 в 1 (51-048) - це не тільки функціональний інструмент, а й елегантний аксесуар, який буде корисний у повсякденних роботах і стане чудовим подарунком для будь-якого майстра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51-048 |
| Тип товару | Набір інструментів |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | Загальна довжина 120 мм; Довжина біт - 25 мм мм |
| Довжина біти | 25 мм |
| Довжина загальна | 120 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Комплектація | Ручка, біти 15 шт (SL3, SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, PH0, T10, T15, T20, T25, H4, H5, H6), насадки торцеві 6 шт (5, 6, 7, 8, 9, 10 мм), Адаптер для торцевих насадок |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість одиниць | 23 шт. |
| Матеріал | Сталь Cr-V |
| Тип набору | Набір викруток |
| Тип наконечника | H PH SL T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴











