
Викрутка Polax з реверсом, змінними насадками і бітами 15 в 1 (51-046)
399 ₴
- В наявності
- Код: 51-046
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Викрутка Polax з реверсом, змінними насадками і бітами 15 в 1 (51-046) - це елегантний і практичний інструмент, який поєднує в собі стильний дизайн зі зручністю використання. Ідеальний вибір в якості подарунка або доповнення до вашого інструментарію. У цієї викрутки зручна, стильна і практична конструкція, що робить її не тільки функціональним інструментом, але й естетичним аксесуаром. Ручка з реверсом надає зручне зберігання біт і насадок, що забезпечує легкий доступ до необхідних інструментів у процесі роботи. До комплекту постачання входить 1 ручка, 8 біт (SL3, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH1, PH2, T15, T20), адаптер для торцевих насадок і 5 торцевих насадок (6, 7, 8, 9, 10 мм). Цей набір забезпечує широкий спектр можливостей для роботи з різними видами гвинтів і кріпильних елементів. Робоча частина викрутки виготовлена з міцної Cr-V сталі, що відповідає стандарту DIN 6150, з твердістю HRC 51-54. Це гарантує високу міцність інструменту і його довгий термін служби. Ручка виконана з міцного пластику, забезпечуючи комфорт і надійність у використанні.Викрутка Polax 15 в 1 - це не тільки багатофункціональний інструмент, а й стильний аксесуар, що зробить ваші роботи ще більш приємними. Будьте готові до різних завдань з цим універсальним набором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51-046 |
| Тип товару | Набір інструментів |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина біти | 25 мм |
| Довжина загальна | 165 мм |
| Довжина стрижня | 35 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Комплектація | Ручка з реверсом і зберіганням, біти 8 шт (SL3, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, T15, T20), насадки торцеві 5 шт (6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм), Адаптер для торцевих насадок |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість одиниць | 15 шт. |
| Матеріал | Сталь Cr-V |
| Тип набору | Набір викруток |
| Тип наконечника | PH SL T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







