
Малярна клейка стрічка Polax для фактурних поверхонь 48 мм х 40 м (101-159)
184 ₴
- В наявності
- Код: 101-159
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка малярська призначена для проведення фасадних ремонтних та фарбувальних робіт, використовується в будівництві та в автомайстернях. Основне призначення малярної стрічки - створення чіткої межі поділу кольорів при багатобарвному забарвленні в інтер'єрах та екстер'єрах. Використовується для рідких фарб, запобігає підтіканню. Використовується для зовнішніх робіт для запорошених і структурних поверхонь. Малярна стрічка Polax для фактурних поверхонь 48 мм х 40 м (101-159)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-159 |
| Тип товару | Малярна клейка стрічка |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 40 м мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Застосування | Для зовнішніх роботів. захист фактурних поверхонь від попадання лакофарбових матеріалів; проведення лакофарбових робіт усередині та зовні приміщень; утворення чіткого контуру фарбування при з'єднанні різних кольорів. |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Колір | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Розмір | 48 мм х 40 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Товщина | 120 мкм мм |
| Ширина | 48 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴





