
Паяльник 100 Вт контактний Polax електричний (32-019)
526 ₴
- В наявності
- Код: 32-019
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник контактний Polax є компактним, продуктивним і високоміцним інструментом великої потужності (100 Вт) зі змінним жалом. Він оптимально підходить для впаювання та випоювання радіодеталей різних розмірів, а також для лудіння та припаювання проводів. Інструмент має невеликі розміри, зручну для надійного захоплення форму та малу вагу. Робоча частина жала легко очищається від залишків припою. Гнучкий мережевий кабель з універсальною євровилкою покритий термостійкою ізоляцією, що оберігає дроти від пошкоджень при ненавмисному попаданні під розігріте жало. Виріб комплектується легкою та стійкою підставкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-019 |
| Тип товару | Паяльник |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина паяльного жала, мм | 24 |
| Довжина ручки, мм | 110 |
| Довжина стрижня, мм | 104 |
| Довжина шнура, м | 1,35 |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Комплектація | Підставка з оцинкованого заліза (79 х 50 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал паяльного жала | Мідь нікельована (змінне) |
| Матеріал ручки | Полікарбонат з м'яким ПВХ покриттям |
| Материал стержня | 202 нержавіюча сталь |
| Регулювання температури | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Контактний |
| Товщина стрижня, мм | 13 |
| Частота тока | 50 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴








