
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка на тканинній основі 50 мм х 5 м (101-004)
48 ₴
- В наявності
- Код: 101-004
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двосторонній скотч на тканинній основі складається із спеціальної армованої поліпропіленової тканини білого кольору, на яку з обох боків нанесений клейовий шар на основі синтетичного каучуку. Клейова основа забезпечує відмінну клейкість до ворсяних, волокнистих, шерстих, шкіряних, металевих, дерев'яних, пластикових та інших матеріалів. Має високий рівень стійкості до стирання і механічних зрушень. При короткостроковому використанні завдяки надміцній армованій основі стрічка видаляється з поверхні єдиною цільною смугою без залишків клею. Стрічка призначена для горизонтального та вертикального кріплення всередині приміщень. Скотч двосторонній Polax 50 мм х 5 м (101-004)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-004 |
| Тип товару | Двосторонній скотч |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 5 м мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Розмір | 50 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 27Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, вологи |
| Температура експлуатації | Від -40 до +80°C |
| Товщина | 240 мкм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴











