
Стрічка двостороння клейка Polax на піно-акриловій основі 12 мм х 2 м (101-038)
32 ₴
- В наявності
- Код: 101-038
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двосторонній скотч на піно-акриловій основі складається з прозорого акрилового клейового носія. Особливістю акрилової стрічки є міцність з'єднання, що досягається через 24 години після нанесення, а також довговічність з'єднання, що становить до 10 років при коректній експлуатації. Стрічка має високий рівень стійкості до механічних навантажень, вібрацій, сонячного випромінювання, пари, вологи, низьких та високих температур. Акриловий скотч має відмінну клейкість до матеріалів із металу, дерева, кераміки, пластику, обробленого каменю, скла і т.д. Завдяки еластичній основі завтовшки 1 мм – стрічку можна розтягувати вздовж, регулюючи її товщину. Дуже економічна у використанні, на відміну від спінених клейких стрічок, які потрібно наносити на поверхні суцільними смугами – скотч піно-акриловий можна наносити невеликими «шматками» по всьому периметру. Замінює саме різи, цвяхи та інші механічні види кріплень. Має високий рівень стійкості до зсувів та відшарування. Призначений для використання на горизонтальних та вертикальних поверхнях зовні та всередині приміщень. Клейка стрічка на піно-акриловій основі Polax 12 мм х 2 м (101-038)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-038 |
| Тип товару | Двосторонній скотч |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 2 м мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Піно-акрилове |
| Розмір | 12 мм х 2 м |
| Рівень адгезії | Початковий – високий, кінцевий – надвисокий |
| Сила адгезії | 38Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -40 до +120°C |
| Товщина | 1 мм мм |
| Ширина | 12 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴











