
Малярна клейка стрічка Polax Стандарт 30 мм х 20 м (101-015)
30 ₴
- В наявності
- Код: 101-015
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка малярська призначена для проведення ремонтних та фарбувальних робіт, використовується в будівництві та в автомайстернях. Основне призначення малярної стрічки - створення чіткої межі поділу кольорів при багатобарвному забарвленні в інтер'єрах та екстер'єрах. У процесі фарбування та оздоблення захищає поверхні від попадання фарби та інших рідких речовин. Використовується для ремонту книг та інших виробів із паперу. Відмінно підходить для тимчасової фіксації різних предметів. При видаленні не залишає слідів клею. Застосовується для створення захисного полотна при проведенні різних робіт. Малярна стрічка Polax Стендарт 30 мм х 20 м (101-015)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-015 |
| Тип товару | Малярна клейка стрічка |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 20 м мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Розмір | 30 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 6Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Товщина | 140 мкм мм |
| Ширина | 30 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴






