
Стрічка сигнальна Polax огороджувальна червоно-біла 50 мм х 200 м (101-042)
265 ₴
- В наявності
- Код: 101-042
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огороджувальна (сигнальна) стрічка використовується для огородження ділянок дороги під час проведення на них ремонтних робіт або в аварійних ситуаціях. Також застосовується при ремонті різних комунікацій, на спортивних заходах, відкритих траншеях та інших небезпечних ділянках. Сигнальна стрічка покликана попереджати автомобілістів та пішоходів про потенційну небезпеки, яка загрожує їхньому пересування всередині огородженої зони. Огороджувальна стрічка виготовляється із ПВД – поліетилену високого тиску. При виробництві до її складу додається спеціальний світлостабілізатор, що дозволяє стрічці бути видимою здалеку за будь-яких погодних умов, а також у темний час доби. Колірну гаму огороджувальної стрічки складають червоно-білі смуги, що чергуються під кутом 45°. Сигнальна стрічка має такі характеристики: Відсутність характерного для поліетиленових стрічок ефекту скручування; Висока міцність; Не схильна до розшарування; Стійкість до серйозних перепадів температури." Стрічка сигнальна Polax огороджувальна червоно-біла 50 мм х 200 м (101-042)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-042 |
| Тип товару | Сигнальна стрічка |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Довжина | 200 м мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клей | Відсутній |
| Колір | Червоно-білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Розмір | 50 мм х 200 м |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60°C |
| Товщина | 350 мкм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴


