
Пензель радіаторний Polax 1,5" тип "Стандарт" змішаний ворс, дерев'яна ручка (13-002)
36 ₴
- В наявності
- Код: 13-002
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе пензель радіаторний тип "Стандарт" від Polax, ідеальний вибір для професіоналів і любителів. Цей пензель оснащений змішаним ворсом, що поєднує 50% штучного і 50% натурального ворсу, що забезпечує відмінне вбирання фарби і рівномірне покриття поверхні. Розмір пензля 1,5" (38 мм), довжина щетини становить 43 мм, товщина - 5 мм, що робить його зручним у роботі навіть у важкодоступних місцях. Дерев'яна ручка пензля має кутовий вигин і шліфовану поверхню, що дає змогу зручно тримати його в руці та забезпечує легкий доступ під час фарбування поверхонь у кутах і за радіаторами. Бандаж із нержавіючої сталі гарантує довговічність і стійкість до корозії. Використовуйте цей пензель для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі та з вмістом розчинників. Він ідеально підходить для роботи з радіаторами та іншими поверхнями, що вимагають особливої акуратності. Індивідуальна упаковка з міцного поліетилену надійно захищає ворс від бруду і пошкоджень, а після використання пензель легко миється і швидко сохне. Не пропустіть можливість купити радіаторні пензлі для професійного малярного інструментарію. Радіаторний пензель розмір 1,5" (38 мм) (13-002)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Матеріал ручки | дерево |
| Габарити | |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13-002 |
| Вага в упаковці | 0,2 |
| Тип товару | Пензель малярський |
| Висота в пакованні | 9 |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці | 6 |
| Довжина щетини | 43 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Призначення | Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, а також із вмістом розчинників |
| Розмір | 1,5" |
| Тип | Флейцеві |
| Товщина | 5 мм мм |
| Ширина в упаковці | 66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴











