
Пензель флейцевий Polax 1" тип "Англійська" професійна, змішаний ворс, пластикова ручка (10-001)
19 ₴
- В наявності
- Код: 10-001
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний флейцевий пензель Polax типу "Англійський" розроблений для досягнення високоякісного покриття завдяки оптимальній комбінації ворсу: 60% натурального та 40% штучного. Це поєднання дозволяє ворсу добре вбирати й поступово розподіляти фарбу, забезпечуючи ідеальне нанесення без пропусків і розводів. Пензель має розмір 1 дюйм (25 мм), товщину 7 мм та довжину щетини 35 мм.Підходить для застосування з різними лакофарбовими матеріалами, включаючи водні, масляні, акрилові фарби та емалі, а також фарби на основі розчинників. Легка пластикова ручка з отвором для підвішування забезпечує зручність та комфорт у роботі. Бандаж, виконаний з нержавіючої сталі, збільшує довговічність та стійкість пензля до зносу. Кожен пензель упаковано в індивідуальне захисне пакування з міцного поліетилену, яке зберігає чистоту ворсу та захищає його від механічних пошкоджень та забруднень. Легкість у догляді та швидке сушіння після використання роблять цей пензель незамінним інструментом для кожного маляра. Отримайте професійну якість малярних робіт з пензлем Polax!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Габарити | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10-001 |
| Тип товару | Пензель малярський |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина щетини | 35 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ворсу | Змішаний ворс (40% штучного ворсу та 60% натурального ворсу) |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, маслянистих фарб, акрилових та емалі, а також фарби у складі яких є розчинник |
| Розмір | 1&ml; |
| Тип | Флейцеві |
| Товщина | 7 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴











