
Комплект корончастих фрез по гіпсокартону 1" Polax (41-004)
120 ₴
- В наявності
- Код: 36129493
+380 (97) 569-94-46
- +380 (63) 899-75-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект фрез по гіпсокартону - набір оснастки для електроінструменту, що суттєво спрощує роботу з гіпсокартоном, який зарекомендував себе як відмінний оздоблювальний матеріал і отримав широке застосування в будівництві.Фрези з гіпсокартону мають корончасту конструкцію і використовуються для свердління, фрезерування, моделювання отворів у листах гіпсокартону. З їх допомогою можна підготувати обережні отвори для встановлення вимикачів, розеток, світильників, люстр та інших пристроїв або декоративних елементів. Використання спеціальних фрез дозволяє обробляти гіпсокартон акуратно, швидко та якісно. Така робота істотно економить час і сили майстра, а також виключає можливість псування матеріалу. Комплект фрез по гіпсокартону Polax виготовляється з якісного металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41-004 |
| Вага | 116 г г |
| Тип товару | Корончасті фрези |
| Висота зубців | 2 мм |
| Відправка | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина насадки | 18 - 25 мм |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр | 26/32/38/45/50/56/63 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість насадок у наборі | 7 шт. |
| Матеріал | Вуглецева сталь 20 |
| Призначення | Для гіпсокартону |
| Тип | Корончаста |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Паковання | Блістерна упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



